ظریف بار غرب تهران

ظریف بار غرب تهران

ظریف بار غرب تهران

ارائه خدمات بسته بندی و باربری یکی از خدمات شرکت ظریف بارغرب تهران است. ظریف بار تهران با ارائه بهترین سرویس های جمع آوری و بسته بندی و حمل بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در در حوزه باربری و اسباب کشی در محدوده غرب تهران است.
این روزها از آنقدر بازار تبلیغات و اغراق ها داغ است که در بسیاری از روزنامه ها و آگهی های تجاری آنلاین در اینترنت و حتی شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، نام بسیاری از شرکت های اتوبار تهران و باربری غرب تهران دیده می شود و این انتخاب بهترین و ارزان ترین و مطمئن ترین شرکت به دلیل کثرت و تنوع زیاد شرکت ها شاید کمی سخت کند اما همان طور که همه می دانیم ارائه بهترین خدمات و بدست آوردن رضایت مشتریان کار بسی دشوار است ولی ما به عنوان شرکت باربری ظریف بار غرب تهران ادعا می کنیم که جزو بهترین ها هستیم و با سابقه و تجربه در طول سال های گذشته فعالیت مان در این حوزه توانسته ایم خدمات باربری را به بهترین صورت ارائه کنیم و همیشه در سعی کرده ایم در مسیر بهبود و رشد باشیم.
اگر شما هم قصد اسباب کشی در غرب تهران را دارید، می توانید با خیالی آسوده باربری و اسباب کشی خود را به ظریف بار غرب تهران بسپارید و ما به شما اطمینان می دهیم که کلیه بار و وسایل شما را به موقع بسته بندی و به سرعت آماده حمل خواهیم کرد. در نهایت با بهترین کیفیت و بیشترین امکانات لازم اقدام به جابجایی و باربری اسباب و اثاثیه شما خواهیم کرد.

ظریف بار در غرب

انواع خدمات ظریف بار غرب تهران

۱-حمل بار و جابه جایی لوازم و اثاثیه منزل و ادارات
۲-بسته بندی با دقت و سرعت بالا توسط کادرحرفه ای و متخصص
۳-بارگیری لوازم و اثاثیه و تحویل آن در سریعترین زمان ممکن
۴- استفاده ازجدیدترین و متنوع ترین انواع خودروهای باربری
۵- ارائه مشاوره رایگان برای بسته بندی و اسباب کشی اثاثیه منزل و ادارات

چگونگی حمل بار در ظریف بارغرب تهران

در ابتدا مشتری از قبل تصمیم به جابه جایی اثاث و لوازم محل زندگی یا محل کار خود از جایی به جای دیگر دارد و پس از تحقیق و جستجو با شرکت ظریف بار تماس می گیرد و سپس این فرآیند به طور رسمی شروع می شود.
مشتری با مشاورین ظریف بار غرب تهران تماس برقرار می کند و پس از برقراری تماس با ظریف بار ارائه اطلاعاتی که مشاورین ما از آن ها می خواهند، مشاورین ظریف بار به طور کامل در خصوص جمع اوری، بسته بندی، حمل و باربری و هزینه ها توضیح می دهند.
مرحله بعدی پس از تصمیم قطعی مشتری بین مشتری و شرکت ظریف بار قرداد بسته می شود که در قرارداد همه موضوعات کامل آورده می شود و در ان روز اثاث کشی هم مشخص خواهد شد.
در روز و ساعت مقرر اسباب کشی پرسنل و نیروهای درخواستی به محل می روند و کادر باربری ظریف بار در بسته بندی اصولی بار به مشتری کمک می کنند.
بارها کاملا ازهم تفکیک شده وبه طور منظم و مرتب دسته بندی و بسته بندی می شوند.
سپس بار و جعبه ها با رعایت تمام نکات ایمنی و اصولی جهت جلوگیری از آسیب دیدن لوازم و وسایل به داخل خودرو حمل بار منتقل می شود.
چیدمان بار درون خودرو به شکل اصولی و استاندارد انجام می شود، پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو به سمت مقصد حرکت می کند..
در مقصد نیز کارگران آموزش دیده و با تجربه ظریف بار غرب تهران بار را به محل اصلی با رعایت نکات امنیتی و تخصصی منتقل می کنند.
کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتری کمک می کنند.
پس از اتمام کار و تحویل بار به مشتری این قرداد به پایان می رسد.
مشاورین و پرسنل ظریف بار غرب تهران هر روزه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند و در کمال صبر و آرامش به همه ابهامات و سوال های شما در زمینه باربری و حمل و نقل پاسخگو هستند. پس اگر تصمصم به اسباب کشی دارید حتما با مشاورین ما تماس بگیرید و با خیالی آسوده جا به جایی خود را در روز مورد نظرتان انجام دهید.

باربری ظریف بار غرب

بسته بندی وسایل منزل در ظریف بار غرب تهران

بسته بندی یکی از موضوعات مهم و کلیدی در اسباب کشی ها است از این رو شرکت ظریف بارغرب تهران تصمیم گرفته است تا خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را برای شما ارائه دهد. این کار توسط پرسنل حرفه ای با تجربه انجام می گیرد و بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط نیرویی حرفه ای انجام خواهد شد .کلیه اثاثیه منزل شما با ضربه گیر های حبابدار که در عرض های مختلف تولید شده اند بسته بندی می شوند و برای بسته بندی کردن وسایل منزل شما از کارتن های محکم ۵ لایه استفاده می کنیم که این کارتن ها مخصوص کار اسباب کشی هستند و کار اسباب کشی و بسته بندی را به صورت یکجا برای شما انجام خواهیم داد ، کلیه اثاثیه منزل شما را بسته بندی خواهیم کرد و آنها را آماده حمل خواهند کرد ما در زمینه بسته بندی و حمل دارای سابقه ای طولانی هستسم و می توانیم با اطمینان بگوییم که بهترین انتخاب برای حمل اثاثیه و بسته بندی وسایل منزل شما هستیم.

ویژگی های ظریف بارغرب تهران

· سرعت بالا در انجام امور بسته بندی و حمل بار
· داشتن تجربه و دقت بالا در زمان بسته بندی اثاث و قرار دادن کارتن های وسایل در ماشین های باربری
· استفاده از بهترین خودرو و ماشین باربری
· تسلط به راه ها و مسیرها و انتخاب بهترین مسیر جهت حمل بار
· کارگران حرفه ای و خوش برخورد
· بکار گیری بهترین کارتن و جعبه ها
· بکار بردن استانداردهای ایمنی در اسباب کشی و باربری

مشتری مداری در ظریف بار غرب تهران

مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان مهم ترین اصل در شرکت ظریف بار است.
ظریف بارسعی دارد تمامی مراحل اسباب کشی را به صورت حرفه ای و بی نقص انجام دهد و با توجه به سابقه ای که در این زمینه دارد بالا نگه داشتن رضایت مشتریان خود را در اولویت هر چیزی می داند . لازم به ذکر است که تمام نیروهای انسانی این شرکت به محله های غرب تهران آشنایی کامل دارند و می توانند در کوتاه ترین زمان و مسیر ممکن اسباب کشی شما را به صورتی کاملا حرفه ای انجام دهند.باربری ظریف بارغرب تهران برای جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات ، افراد خود را در تیم های چند نفره به محل اعزام می کند و با توجه به اینکه این افراد از مهارت ، تخصص ، سابقه و نیروی بدنی بسیار خوبی برخوردار می باشند ، حمل و نقل و جابه جایی تمامی وسایل از جمله وسیله های سنگین و حجیم مانند مبلمان و یخچال را به بهترین شیوه ممکن انجام می دهند.چیدن و جابه جایی لوازم شما توسط این نیروها به شکلی کاملا اصولی و استاندارد انجام می شود و در صورتی که بعضی از وسایل شما بسته بندی مناسبی نداشته باشد از پتوهای مخصوص برای این کار استفاده می کنند تا سلامت وسایل منازل شما را تضمین کنند.
ظریف بارغرب تهران با توجه به این که در تمام طول سال و حتی ایام تعصیل و ایام پرترافیک به صورت شبانه روز در خدمت مشتریان خود می باشد و کاملا مکانیزه و حرفه ای به مشتریان خود خدمات ارائه می کند می تواند بهترین گزینه برای شما در هر زمانی از سال باشد.

ظریف بار جنت آباد

استفاده از پرسنل و راننده های حرفه ای

شرکت حمل ظریف بارغرب تهران با استخدام راننده های با تجربه و حرفه ای و مسلط به تمامی خیابان ها و اتوبان های غرب تهران و با بهترین قیمت و تضیمن و بیمه بار شما را در سریع ترین زمان ممکن جا به جا می کند.
شرکت ظریف بار با حمل بار ایمن ، دقیق و وقت شناس بودن در زمان کار، داشتن رانندگان حرفه ای ، کارگران خوش اخلاق و پرسنل مجرب و متعهد، بسته بندی اصولی و دقیق بنا به مشتری سعی دارد تا برای شما از اسباب کشی هایتان خاطره خوشی برجا بگذارد و تنها کافی است یک بار از خدمات ما استفاده کنید تا همیشه خود و دوستان خود در اسباب کشی های پیش رو با ما همراه باشید، و ازانواع خدمات ظریف بارغرب استفاده نمایید.
اگر شما هم در غرب تهران سکونت دارید و یا شرکت و یا موسسه شما در این بخش از تهران قرار دارد و قصد جابجایی به محل جدیدی) را دارید، حتما با شعبه غرب ظریف بار تهران تماس بگیرید.

حمل و جابجایی اثاث و وسایل سنگین

خدمات حمل اثاثیه سنگین مانند حمل یخچال ساید بای ساید در غرب تهران و حمل گاو صندوق و حمل پیانو و سایر اثاث سنگین نیز به بهترین کیفیت و قیمت توسط ظریف بار انجام می شود.

ارسال کارگران جوان و مجرب و نیرومند

هر کاری باید توسط نیروی متخصص و کار آزموده انجام شود تا به بهترین شکل ممکن به نتیجه برسد. توانایی و مهارت کارگر در حمل و جابجایی وسایل یکی از اصلی ترین عوامل در داشتن حمل و باربری اثاثیه سالم است و ما همیشه سعی کرده ایم ازبهترین کارگران جوان و نیرو های متخصص و مجرب برای جابه جایی های شما استفاده کنیم.

باربری در غرب تهران برای برج ها و آپارتمان های مرتفع

امروزه برج های و آپارتمان های مرتفع زیادی در منطقه غرب تهران ساخته شده که حمل و نقل بار و اسباب کشی در این ساختمان ها دارای تکنیک ها و اصول مخصوص خود است و ظریف بار غرب تهران برای برج ها و آپارتمان های طبقات بالا هم خدمات متناسب را ارئه می دهد.

اسباب کشی ظریف بار غرب

باربری لوازم لوکس و لاکچری

امروزه گرایش افراد به تجملات باعث شده لوازم و کالاهای لوکس در بسیاری از خانه های مناطق غرب تهران مورد استفاده قرار گیرد. قطعا این وسایل لاکچری قیمت و ارزش بسیار زیادی دارند و حمل و نقل آنها مسئله بسیار مهم است و باید با برنامه ربزی و دقت بسیار بالا انجام شود. ظریف بار با تجربه های بسیار زیاد دراین زمینه آماده است تا انواع لوازم و وسایل لاکچری شما را با تضمین سلامت حمل نماید.

استفاده از انواع وسایل حمل و نقل

ماشین های مسقف و موکت شده در انواع خاور، کامیون، کامیونت و ایسوس آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم هستند.
اگر بار کم حجم یا کوچکی هم دارید ما می توانیم خودرو های نیسان بار را در اختیار شما قرار دهیم. ( در صورت نیاز امکان ارسال کارگر هم به همراه این خودرو ها وجود دارد)
برای حمل و نقل کالاها و وسایل کوچک می توان از وانت بار استفاده نمود خودرو های وانت بار ما در اسرع وقت در مکان شما حاضر شده و در صورت نیاز کارگر باربری هم با خود می آورند.

بارچین حرفه ای در باربری غرب تهران

۶۰ درصد یک باربری صحیح واصولی به چیدمان بار و لوازم بستگی دارد. اکثر آسیب هایی که به وسایل و لوازم وارد می شود مربوط به زمانی است که ماشین باربری در حال حرکت است و با کوچکترین سرعتگیر و یا دست انداز بار هایی که به صورت غیر حرفه ای چیده شده باشند آسیب میبینند. ما در ظریف با به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که پرسنل ما با تخصص و دانش خود دز زمینه چیدمان اثاثیه و بار میزان احتمال آسیب دیدن لوازم تان را به صفر می رسانند.

ظریف بار پونک

مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران

شرکت ظریف بارغرب تهران تمامی مناطق غرب از جمله پونک ، ستارخان ، صادقیه ، جنت آباد ، شهر زیبا ، شهران ، طرشت ، گیشا ، چیتگر ، شهرک اکباتان ، تهرانسر ، حصارک ، شهرک غرب ، آزادی ، فردوس ، کن و وردآورد مناطقی هستند که این شرکت خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در آن ارائه می دهد.برای انتقال هر گونه بار و اثاثیه از غرب تهران به سراسر نقاط تهران می توانید از باربری غرب تهران کمک بگیرید.

ردیف محله
۱ ظریف بار پونک
۲ ظریف بار ستارخان
۳ ظریف بار صادقیه
۴ ظریف بار جنت آباد
۵ ظریف بار شهرزیبا
۶ ظریف بار شهید باقری
۷ ظریف بار کوهسار
۸ ظریف بار کاشانی
۹ ظریف بار بلوار فردوس
۱۰ ظریف بار شهرک غرب
۱۱ ظریف بار چیتگر و …

ظریف بار شهرک غرب تهران

خدمات شعبه اتوبار تهران و باربری ظریف بار سطح وسیعی از مناطق غربی شهر را پوشش می دهد. شهرک غرب تهران نیز یکی از مناطق مهم شهر تهران به شمار می رود که ظریف بار آماده خدمات رسانی با کیفیت و استاندارد بالا در این بخش از غرب تهران می باشد.

حمل اثاث ظریف بار غرب

ظریف بار صادقیه

باربری در صادقیه ( آریاشهر) که یکی از شلوغ ترین و پر تراکم ترین مناطق غرب تهران محسوب می شود هم جزو منطق تحت خدمت رسانی ظریف بار می باشد. ظریف بار غرب تهران کاملا به این منطقه و حساسیت های مربوط به کیفیت ارائه خدمات باربری در مناطقی همچون صادقیه تهران کاملا آگاه است و آماده ارائه خدمات باربری ، حمل اثاثیه ، بسته بندی و .. به ساکنین محترم منطقه صادقیه با کمترین هزینه و بالاتربن دقت و امنیت می باشد.

ظریف بار چیتگر تهران

منطقه ۲۲ تهران شامل منطقه وسیعی از غرب تهران می شود که تراکم جمعیتی کمتری نسبت به میانگین تهران دارد. البته به دلیل ساخت و سازهای سالهای اخیر و بخصوص اطراف دریاچه چیتگر این وضعیت درحال تغییر می باشد و نیاز ساکنین محترم این مناطق به شعبه ظریف بارچیتگرغرب تهران رو به افزایش است.

شعب فعال ظریف بار

ظریف بار شمال تهران

ظریف بار شرق تهران

چند پیشنهاد برای اسباب کشی آسان تر

در این قسمت چند توصیه کاربردی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا بتوانید با خواندن آن ایده های خوبی برای اسباب کشی آسان تر داشته باشید و چگونه قبل از اسباب کشی وسایل را طوری بسته بندی کنید تا باز کردن آنها راحت تر باشد
اولین کار که باید قبل از اسباب کشی انجام دهید برنامه ریزی برای آن است.
برای اینکه باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل برای اسباب کشی برایتان راحت تر باشد این چند کار را حتماً انجام دهید.
قبل از اینکه شروع کنید به بسته بندی کردن از آنها عکس بگیرید و مواردی که حتماً باید از آنها عکس داشته باشید:
• قفسه کتاب ها (یا کتابخانه)
• قسمت پشت تلویزیون تان
• کشوهای آشپزخانه
• میز کار
از هر قسمتی از چیدمان خانه تان که عاشقش هستید عکس بگیرید تا در خانه جدید نیز آنها را همانگونه بچینید.
کارتن هایتان را با اعداد و رنگ های بخصوصی علامت گذارید کنید.
بعد از گرفتن عکس هر آنچه که برای بسته بندی نیاز دارید کنار هم بگذارید (کارتن ها، کاغذ، چسب، قیچی، ماژیک و…) و شروع بکار کنید.
سعی کنید در هر کارتن وسایل و لوازم یک اتاق را قرار دهید. این کار موقع باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل خیلی کمک تان می کند.
وسایل ضروری را دم دست بگذارید
شما می بایست جعبه ای تدارک ببینید تا وسایل ضروری برای روز اسباب کشی را داخل آن جای دهید.

مواردی که باید درون “جعبه اسباب کشی” قرار گیرد:
• یک دست لباس
• قاشق و چنگال و بشقاب
• لوازم بهداشتی و آرایشی
• داروها
• شارژر موبایل
روی این جعبه علامت بزنید و آن را کنار خودتان نگهدارید.

بعد از انجام این کارهایی که شاید بنظرتان ساده و بدیهی باشد، متوجه خواهید شد که چقدر کمک تان کرده و شما را از سردرگرمی نجات می دهد.

وظایف رانندگان در امر باربری و حمل اثاثیه

وظایف رانندگان در انتقال بار و جابجایی اثاثیه از نکات مهمی است که شرکت‌های باربری باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. رانندگان بخش مهمی از وظیفه حمل بار را برعهده دارند و انتخاب یک راننده آگاه , مسلط و متعهد در باربری بسیار اهمیت دارد.
پیش از انجام بارگیری شرکت‌های باربری را از نوع وسایلی که قرار است جابه جا شوند حتما آگاه کنید. همان‌طور که می‌دانید انتخاب ماشین حمل بار هم اهمیت زیادی درهزینه ها و ایمنی بار دارد همین‌طور نوع بسته‌بندی وسایل که با توجه به نوع اثاثیه انجام می‌شود اما از وظایف رانندگان در انتقال بار این است که بدانند چه چیزی را جابجا می‌کنند.تا با توجه به آن:
نحوه بارگیری ، حمل بار و تخلیه بار بهتری داشته باشند.
اگر وسایل شما حساس و شکننده‌اند حتماً راننده را در جریان بگذارید تا در زمان بارگیری توجه بیشتری به این مسئله داشته باشد و روی جعبه ها حتما ذکر کنید که جعبه حاوی اثاثیه حساس است. از وظایف رانندگان در انتقال بار این است که بارگیری باید با دقت و با اطلاع دقیق از نوع بار انجام شود . پس از قرار گرفتن کامل بار راننده یک بار دیگر بار را کاملاً بازیینی می‌کند و تسمه‌ها , طناب‌ها و زنجیرها و کلیه اتصالات را بررسی کرده و از استحکام آن‌ها باید مطمئن شود.راننده ها در ظریف بارغرب تهران مسئولیت های بیشتری برعهده دارند.

ظریف بار ستارخان

وظایف رانندگان در انتقال بار هنگام تخلیه بار

از دیگر وظایف رانندگان در انتقال بار و برای تخلیه در ظریف بار غرب تهران این است که باید در جای امن و مناسبی توقف نماید و پیش از باز کردن سیستم مهار و باربندها از سلامت و امنیت بار مطمئن شوند. در این زمان راننده و شاگرد وی باید در محل امنی قرار بگیرند و اقدام به باز کردن سیستم مهار بار نمایند. اگر باربندها و اتصالات در شرایط مناسبی نبودند پیش از باز کردن باید تدابیر امنیتی مناسبی به‌کاربرده شود. اگر در زمان بارگیری چیدمان اثاثیه به‌درستی داخل کامیون انجام شده باشد و اتصالات مهار بار نیز به‌درستی بسته‌شده باشند و در طول مسیر نیز راننده کلیه نکات ایمنی را رعایت کرده و مرتباً بار و سیستم مهار آن را کنترل نموده باشد در زمان تخلیه بار مشکلات بسیار کمتر خواهند شد و این عمل به‌خوبی انجام می‌شود.بسته‌بندی درست وسایل نیز در این امر بسیار حائز اهمیت است.

قیمت باربری ظریف بار غرب تهران

امروزه با وجود بازار رقابتی که در منطقه غرب تهران برای حمل و نقل اثاثیه و شرکت های باربری وجود دارد به شما اطمینان میدهیم که شرکت ظریف بار کمترین هزینه ها با کیفیت ترین و مطمئن ترین باربری را برای شما به همراه خواهد داشت و شرکت ما با قیمت و تعرفه باربری رقابتی علاوه بر حفظ کیفیت همواره ارزان ترین باربری غرب تهران است.

باربری ظریف بارغرب تهران  ۲۴ساعته آماده خدمت رسانی است. ما در تمام مراحل حمل و نقل و اسباب کشی منازل شما در کنارتان از هستیم .برای مشاوره میتوانید با تماس با ظریف بار از مشاوره رایگان کارشناسان بهره بگیرید.

باربری غرب تهران-باربری شهرک غرب-ظریف بار غرب تهران-ظریف بار در غرب تهران-ظریف بار غرب-ظریف بار-سعادت آباد-ظریف بار پونک-تلفن ظریف بار غرب-باربری غرب تهران-باربری شهرک غرب-ظریف بار غرب تهران-ظریف بار در غرب تهران-ظریف بار غرب-ظریف بار-سعادت آباد-ظریف بار پونک-تلفن ظریف بار غرب

22452963

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)