ظریف بار شمال تهران

ظریف بار شمال تهران

ظریف بار شمال تهران یکی از بهترین شرکت های باربری در محدوده شمال تهران است.
همان طور که می دانید شمال تهران جزء مناطق پیشرفته تهران است و روز به روز هم بیشتر پیشرفت می کند و ساختمان سازی های انبوهی در این منطقه در حال شکل گرفتن است که همین باعث افزایش اسباب کشی ها و باربری ها شده است و این دو موضوع با هم کاملا ارتباط منطقی و مستقیمی دارند ، یعنی هر چه ساختمان سازی ها بیشتر شود باید شرکت های باربری شمال تهران زیادتر شوند تا بتوانند پاسخگوی نیاز حمل و نقل و اثاث کشی ها شوند ، با توجه به این نیاز و درخواست های زیادی که در محدوده شمال تهران برای باربری بوده و هست شرکت ظریف بار، شعبه ظریف بار شمال تهران را هم راه اندازی کرد تا خدمات تخصصی جابه جایی وسایل و اثاثیه منزل را در این منطقه انجام دهد ، شرکت ظریف بار با گرفتن مجوز از اتحادیه باربری های تهران این اجازه را دارد که در محدوده شمال تهران هم خدمات باربری خود را ارائه دهد.
احترام به مشتریان و رضایت آن ها از اصولی است که موجب توسعه و پیشرفت ظریف بار شمال تهران شده است و همواره بر این تلاش هستیم که رضایت و خشنودی مشتریان عزیزمان همیشگی باشد.

باربری ظریف بار شمال

تاریخچه باربری

باربری در گذشته به صورت های مختلفی انجام می شده است، در قدیم جابه جایی ها به وسیله ی چهار پایان و یا گاری های باربری انجام می شده است. اما با گذشت زمان و پیشرفت بشریت و توسعه علم و دانش روش های پیشرفته و بهتری جایگزین این روش ها شده که امروزه شاهد آن هستیم.

معنی کلمه باربری

باربری در لغت به معنای جابه جایی وسایل منزل یا ادارات و اسباب کشی کردن و یا جابجایی محموله های گوناگون است. باربری به شیوه ای مختلف باربری درون شهری، باربری برون شهری و باربری کشور به کشور انجام می شود.

شرکت های باربری مانند ظریف بار شمال تهران چه فعالیت هایی انجام می دهند؟
باربری ها در واقع همان طور که از نام آن متوجه می شویم ، برای حمل و نقل لوازم و جا به جایی هر کالایی تاسیس شده اند. برای مثال در جابه جایی منازل و اسباب کشی ها با مسافت های مختلف، این شرکت ها بهترین گزینه ها برای سریع تر و بهتر انجام شدن این کار می باشند. در گذشته فعالیت باربری های تهران محدود به موارد خاصی بود که با گذشت زمان، دامنه فعالیت ها گسترش پیدا کرد و به گونه ای است که امروزه می بینیم.

چرا ظریف بار شمال تهران ؟

فرایند حمل اثاثیه منزل فعالیتی سنگین، زمان بار و نیازمند صبر و اعصاب است و اگر قرار باشد تمامی مراحل آن را به تنهایی انجام دهیم سخت‌تر هم می‌شود.
پس چه بهتر است از تیمی کمک بگیریم که با تخصص و تجربه هستند و دلسوزانه می توانند به ما کمک کنند بدون اینکه ما دچار استرس و تنش و نگرانی شویم! اگر از ساکنان شمال شهر تهران هستید ظریف بار شمال تهران بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای اسباب کشی و باربری لوازم واثاثیه شما است.
خدمات باربری ظریف بار شمال تهران ازصفر تا صد اسباب کشی را که شامل خدمات بسته ‌بندی اصولی و تخصصی اثاثیه، حمل وسایل بین طبقات، چیدمان اصولی و حرفه‌ای وسایل در خاور برای کاهش آسیب های احتمالی ، جابه جایی وسایل با اتوبار ایمن و رانندگانی باتجربه و آشنا به مسیرها، ارائه خدمات فنی مانند نصب و یا تعمیر لوازم برقی در مبدأ و مقصد و کمک در چیدمان نهایی می شود را(بنا به خواسته مشتری) انجام می دهد..
فقط کافی است با یکی از شماره های ظریف بار تماس گرفته و یا به شعبه ظریف بار شمال تهران مراجعه فرمایید.

شرکت ظریف بار شمال تهران

بسته بندی صحیح و اصولی ظریف بار شمال تهران

ظریف بار شمال تهران بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم و ادارات ، بسته بندی حرفه ای مبلمان و لوازم حساس را با مناسب ترین کارتن های بسته بندی در سریع ترین زمان و بهترین قیمت انجام می دهند.

سرعت انجام امور باربری

شرکت ظریف بارشمال تهران با توجه به سابقه زیاد و کادر حرفه ای خود انواع خدمات باربری از قبیل بسته بندی اثاثیه ظریف بار ، حمل بار و چیدن لوازم و اثاثیه در محل جدید را با بالاترین دقت و در کمترین زمان به انجام می رساند.

پرسنل و کادر حرفه ای

همان طور که می دانید پرسنل و نیروی کار از مهم ترین رکن ها در یک شرکت هستند و ظریف بار شمال تهران با استخدام و داشتن پرسنل با تجربه و متعهد و کاردرست، قادر به ارائه خدمات باربری ، بسته بندی و اسباب کشی با بالاترین کیفیت درشمال تهران می باشد.

ظریف بار نیاوران

بهترین ماشین های حمل ظریف بار شمال تهران

اتوبارظریف بار شمال با استفاده از مناسب ترین ماشین های حمل بار قادر به ارائه خدمات باربری و اسباب کشی با کیفت بالا می باشد، انتخاب ماشین مناسب حمل بار هم از هزینه نهایی باربری می کاهد و هم در زمان صرفه جویی می گردد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته شمال بار

کارشناسان و پرسنل حرفه ای ظریف بار در تمام ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما می باشند.درهر زمانی که نیاز به خدمات باربری داشتید می توانید با تماس با ظریف بار سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

انواع خدمات ظریف بار شمال تهران:

• حمل کالا و باربری با بهترین شرایط، جهت حفظ سلامت بار
• جابجایی و حمل جهیزیه عروس با کیفیت و دقت مضاعف
• حمل بار شرکت ها، لوازم نمایشگاه و ادارات مستقر در شمال تهران
• فرستادن کارگران و رانندگان با تجربه و زبده جهت رفع تمامی نیازهای شما از شعبه اتوبار شمال تهران
• تضمین باربری و سلامت بار
• مشاوره رایگان در خصوص نحوه حمل بار و انتخاب ماشین باربری

مزایای استفاده از شرکت ظریف بار شمال تهران

زندگی ماشینی امروزی در کلان شهرها باعث شده است که زمان و پول ارزش بسیار بالایی داشته باشند و افراد همیشه درگیر مشغله های زیاد کاری و زندگی باشند؛ از سوی دیگر اسباب کشی همیشه دغدغه ها و نگرانی های خاص خود را دارد و افراد عادی هیچگونه تخصصی در این زمینه ندارند و همین عدم وجود مهارت و تخصص می تواند در زمان و هزینه ها ، بسیار به ضرر افراد باشد و احتمال وجود آسیب ها و خسارت ها را هم بالا می برد.

سپردن این مسئولیت به شرکت های حمل بار حرفه ای می تواند هم در زمان ، هم در هزینه ها و هم از نظر به حداقل رساندن خسارات احتمالی بسیار مثمر ثمر باشد.

اتوبار ظریف بار شمال تهران

از مهم ترین مزایا استفاده از شرکت های باربری به شرح زیر است:

-استفاده از ابزارهای بسته بندی مدرن برای امنیت و سلامت اثاثیه
-استفاده از نیروهای حرفه ای و متخصص و ماشین تخصصی برای اثاث کشی
-بسته بندی وسایل و اثاثیه منازل و اداره ها به صورت دقیق و اصولی و استاندارد
-اطمینان از سرعت و دقت بالا در انجام کارها
-تضمین امینت و سلامت وسایل اشخاص و بیمه کردن آن ها
-کمک در چیدمان نهایی وسایل در مقصد نهایی
-صرفه جویی در هزینه و زمان و اطمینان از انجام کامل کار

از دیگر خدمات شرکت ظریف بار شمال تهران

ارسال کارگر خالی

ممکن است فقط بخواهید وسایل و اثاثیه منزل و یا دفتر کار خود را از طبقه ای به طبقه دیگر و یا به ساختمان مجاور جابه جا نمایید در این صورت شما اصلا نیازی به خودرو و دیگر خدمات و سرویس های باربری ظریف بار را ندارید ،فقط با یک یا چند کارگر ماهر و نیرومند می توانید کلیه وسایل و لوازم خود را بین جابه جا کنید.
شرکت ظریف بار شمال تهران هر تعدادی که نیرو و کارگر نیاز داشته باشید در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. تا برای حمل وسایل سنگین به شما کمک کنند .به شما توصیه می کنیم که خودتان به تنهایی اقدام به جابه جایی وسایل سنگین نکنید چون عوارض و خطرات زیادی را هم برای بدن خود و هم برای وسیله مورد نظر به همراه خواهد داشت. نیرو های متخصص این کار کاملا با فوت و فن ها و اصول جابه جایی وسایل سنگین آشنایی دارند و بدون هیچ گونه آسیبی این کار را انجام می دهند.

اتوبار شمال تهران

ارسال خودرو حمل بار خالی

ممکن است دوستان و آشنایان زیادی که دارید در روز اسباب کشی همراهتان باشند و کمکتان کنند و اعضای یک دفتر و یا شرکت خصوصی برای صرفه جویی در هزینه های باربری به صورت داوطلبانه اقدام به بسته بندی وسایل و حمل آنها کرده اند، در این مواقع شما فقط نیاز به یک وسیله حمل مناسب برای حمل بار و اثاثیه خود به مقصد نیاز دارید و شرکت باربری ظریف بار می تواند خودرو حمل مناسب و موردنظر شما را در اختیارتان قرار دهد.

یک نکته مهم که لازم است به آن توجه کنید این است که از حمل و جابه جایی وسایل با استفاده از خودروهای شخصی جدا پرهیز کنید و برای صرفه جویی در هزینه ها اقدام به کارهای غیر معقول نکنید زیرا با این کار هم دیگران را به خطر خواهید انداخت و هم خودرو شخصی و وسیله مورد نظر را که در حال حمل آن هستید والبته اگر ترافیک و تعداد رفت و برگشت های خود را برای جابه جایی هر وسیله حساب کنید و می بینید که از هزینه خاور اسباب کشی هم بیشتر خواهد شد. پس قبل از انجام هرکاری تمام جوانب را در نظر بگیرید.

حمل اسباب در شمال تهران

حمل انواع وسایل سنگین

ظریف بار شمال تهران آماده ارائه خدمات برای حمل انواع وسایل سنگین شما از جمله : یخچال ساید بای ساید ، یخچال فریزرهای دوقلو بزرگ ، یخچال های بزرگ سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای شمال تهران ، پیانو ، میز بیلیارد ، تردمیل ، گاو صندوق در سایزها و وزن های مختلف ،میز نهار خوری بزرگ ، میزنهار خوری رستوران ها و میز آشپزخانه ویژه رستورنها ، حمل انواع تجهیزات پزشکی و حمل انواع تجهیزات صنعتی در شمال تهران است.

حمل انواع وسایل شکستنی و حساس

حمل انواع وسایل شکستنی و حساس با بهترین دقت و ظرافت به صورت تضمینی مثل بوفه شیشه ای ، وسایل و بلوریات آشپزخانه ، ظروف چینی گران قیمت ، حمل و بسته بندی انواع عتیقه جات و وسایل قیمتی قدیمی ، مبلمان های ظریف و با چوب های حساس ، کامپیوتر و هارد کامپیوتر ، لب تاپ و UPS های برق ، کنسول و وسایل آشپزخانه و …

هزینه اسباب کشی و حمل بار ظریف بار شمال تهران

قیمت و هزینه های باربری در شمال تهران می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد:
نوع خاور و یا کامیونی که برای اسباب کشی استفاده می کنید
تعداد پرسنلی برای اسباب کشی مورد استفاده قرار می گیرد
تعداد طبقاتی که می خواهید جابجا شوید
فاصله ای که بین مبدا و مقصد خانه جدید .و خانه قدیمی شما است
چه تعداد وسیله سنگین دارید این وسایل می تواند شامل گاو صندق حمل پیانو ، ساید بای ساید ، شیشه های میز نهار خوری و تردمیل باشد.

آشنایی با محدوده شمال تهران

شمال تهران بیشتر به شهرستان شمیرانات و منطقه ۱ تهران گفته می شود. این محلات شامل ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، درآباد، زعفرانیه، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، کاشانک، کامرانیه، محمودیه، نیاوران، ولنجک، اختیاریه، پاسداران، دولت، دیباجی، جردن، ظفر، قلهک و … است.

شرکت ظریف بار شمال تهران با داشتن سابقه ای طولانی به صورت کامل بر همه مناطق شمال تهران مسلط است و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود و ساکنین این مناطق خدمت رسانی می کند. این اتوبار در مناطق تجریش ، نیاوران ، قلهک ، جماران ، لویزان ، زعفرانیه ، کامرانیه ، فرمانیه ، جردن ، الهیه ، ولنجک و بسیاری دیگر از منطقه های شمال تهران می تواند خدمات حمل باربری ارائه دهد و در سریع ترین زمان تیم خدماتی و باربری خود را به محل اعزام کند.

ظریف بار تجریش

مناطق تحت پوشش ظریف بار شمال تهران

ظریف بار زعفرانی ظریف بار فرشته ظریف بار ولنجک ظریف بار نیاوران
ظریف بار کامرانیه ظریف بار قیطریه ظریف بار جماران ظریف بار فرمانیه
ظریف بار دزاشیب ظریف بار آجودانیه ظریف بار توچال ظریف بار دروس
ظریف بار قلهک ظریف بار پاسداران ظریف بار اندرزگو ظریف بار اوین
ظریف بار درکه ظریف بار دارآباد ظریف بار جردن ظریف بار اقدسیه و …..

اسباب کشی با ظریف بار شمال تهران

شمال تهران یکی از سخت ترین محدوده ها برای حمل بار و اسباب کشی است زیرا مناطق شمالی تهران علی رغم آب و هوایی خوبی که دارند، خیابان ها و کوچه های متفاوتی که دارند. به گونه ای که شیب بعضی از آن ها تند و عرضشان کم است. به همین علت در انجام باربری باید به موارد بسیار خاصی توجه داشته باشید و بسیار با احتیاط و حرفه ای باشید.

به همین علت برای باربری های و حمل اثاثیه لازم است از نیرو های مجرب و ماشین های مخصوص به باربری استفاده کنید تا این کار را بدون هیچ مشکلی به انجام برسانید و به ساختمان و همچنین محله خودتان آسیبی وارد نکنید شرکت ظریف بار شمال تهران با داشتن تجربه های فراوان باربری ها و اثاث کشی های مناطق شمال تهران را با بهترین کیفیت انجام می دهد. ب همین علت همراه ما باشید تا شما را با این مناطق آشنا کنیم. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری را درباره اسباب کشی به دست بیاورید.

ظریف بار تجریش

تجریش یکی از منطقه های شمالی تهران به حساب می آید که به علت داشتن قدمت طولانی، بافت قدیمی دارد. دامنه رشته کوه البرز جایی است که تجریش در آن واقع شده است. این منطقه به علت داشتن جاذبه هایی همچون امامزاده صالح، کاخ سعد آباد، مرکز خرید پالادیوم، پاساز قائم و بسیاری از گزینه های دیگر روزانه عبور و مرور زیادی را به خود می بیند. به همین علت حمل بار در تجریش سختی خاص خود همراه است. پیشنهاد ما به شما این است که حتما با ظریف بار تجریش تماس بگیرید تا با خیالی راحت در حالی که از آب و هوای معتدل تجریش لذت می برید، کار باربری تان را نیز به اتمام برسانید.

ظریف بار نیاوران

نیاوران یکی از سردترین نقاط تهران که در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است، جزو سردترین مناطق تهران به شمار می آید. اسباب کشی در نیاوران در صورت کمبود تجربه با مشکلات بزرگی روبه رو خواهید بود. چرا که شیب های بسیار زیادی در این منطقه به چشم می خورند. به همین علت باید ماشین های مخصوص همراه با افراد با تجربه این عملیات را به انجام برسانند. همچنین با وجود اماکنی همچون کاخ نیاوران، پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران و ورزشگاه شهدای نیاوران شلوغی در منطقه بسیار بالا خواهد بود. همین موضوع نیز باعث می شود تا خودروهای باربری مخصوص با مشکلات بزرگی روبه رو شوند. به همین علت می توانید از رانندگان با تجربه ظریف بار نیاوران کمک بگیرید.

ظریف بار اقدسیه

اقدسیه یکی دیگر از مناطق شمالی تهران به حساب می آید که در منطقه شمیران قرار گرفته شده است. این منطقه نیز تاریخچه قدیمی دارد؛ از این رو بافت جدیدی را ندارد و عبور و مرور تداخل پیدا خواهد کرد. خیابان اقدسیه که با نام براداران شهید موحد دانش نیز شناخته شده است دقیقا از میدان اقدسیه و یا همان شهدای ارتش که در شرق قرار گرفته شده است، شروع می شود و منتهی بودن آن به سمت تقاطع خیابان پاسداران در غرب است. از این رو شاهد ازدحام بسیاری در خیابان های مربوطه خواهید بود. در این منطقه هم بهتر است برای کاهش احتمال آسیب ها ازخدمات شرکت های باربری متخصص مانند ظریف بار اقدسیه استفاده کنید.

ظریف بار زعفرانیه

ظریف بار سعادت آباد

سعادت آباد یکی دیگر از مناطق شمالی تهران به حساب می آید که در کوهپایه های جنوبی رشته کوه البرز واقع شده است. از این رو آب و هوایی خوب و معتدل دارد. از آنجایی که این منطقه در پایان شمالی فرحزاد، پایان جنوبی شهرک غرب و پایان شرقی بزرگراه چمران و اوین قرار گرفته شده است، ازدحام بسیاری در برخی از خیابان ها و بخش های مختلف آن وجود دارند.

ظریف بار لویزان

لویزان در منطقه ۴ شهرداری تهران قرار گرفته شده است و از قدیمی ترین دهکده های شمیران به حساب می آید. به خاطر این پیشینه تاریخی با ورود به شهر شاهد یک بافت قدیمی خواهید بود که این بافت در عبور و مرور نیز تاثیر خود را گذاشته است. مکان های مهمی در این منطقه شمالی تهران وجود دارند که از آن ها می توان به دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، امامزاده پنج تن، پارک جنگلی لویزان و شهرک شهید فلاحی اشاره کرد.

ساختار جاده ها به گونه ای است که فعالیت های مربوط حمل بار و اسباب کشی باید با دقت بسیار بالایی انجام شود و هر گونه اشتباه ممکن است نه تنها خسارت های مالی بسیاری را بر جای بگذارد، بلکه باعث خسارت جانی نیز می تواند بشود. به همین علت نیاز است تا با شرکت های باربری معتبر و با تجربه از جمله ظریف بار لویزان برای حمل بار و اسباب کشی استفاده کنید.

ظریف بارفرمانیه

یکی از گران قیمت ترین مناطق مسکونی تهران، فرمانیه می باشد که دانشکده علامه طباطبایی نیز آنجا واقع شده است. همچنین این منطقه در شمیران قرار گرفته شده است. اماکن مهمی در این منطقه قرار دارند که از آن ها می توان به سفارت خانه های هلند، نروژ، سوئد، چک و ترکمنستان اشاره کرد.
همچنین خیابان های بسیار مهمی نیز در فرمانیه وجود دارند که از آن ها می توان به خیابان فرمانیه، خیابان پاسداران شمالی، خیابان بوستان، خیابان دیباجی شمالی، خیابان سنبل، خیابان آذر مینا، خیابان حمیدرضا نوریان، خیابان نارنجستان و… اشاره کرد.
ظریف بار فرمانیه خدمات باربری و اسباب کشی را در این محدوده با دقت و بهترین کیفیت ارائه می دهد و قادر به ارائه خدمات VIP هم می باشد.

ظریف بار ازگل

ازگل اصلی ترین محله ثروتمند شمیران به حساب می آید که پیشنیه قدیمی را با خود به همراه دارد و در مجاورت اقدسیه و آجودانیه قرار گرفته شده است. همچنین این منطقه نیز تلفیقی از بافت سنتی و مدرن می باشد. ازگل که در بین محله های مرفه نشین خودش را جای داده است، در منطقه یک شهرداری تهران و ناحیه ۹ است. امکانات مختلفی در محله ازگل وجود دارند که باعث محبوبیت بالای آن شده اند.

ظریف بار زعفرانیه

از دیگر مناطق شمالی تهران که متقاضیان اسباب کشی زیادی دارد ، زعفرانیه است. این منطقه نیز در کوهپایه های البرز قرار گرفته شده و یکی از گران ترین ها محسوب می شود. اگر به بافت این منقطه نگاهی بیندازید، می توانید تلفیقی از مدرنیته و سنتی بودن را با یک دیگر مشاهده کنید که همین موضوع باعث جذابیت بیشتر منطقه خواهد شد.

شعبه های دیگر ظریف بار

باربری ظریف دار دارای شعبه های فعال در چندین نقطه تهران است.شعبه های:
ظریف بار غرب تهرانظریف بار شرق تهران.ما کل نقطه های تهران را به چند قسمت قبل تقسیم بندی کرده ایم تا خدمات سریعتر و آماده تر برای مشتریان عزیز فراهم سازیم.

تمامی مناطقی که ذکر شد و بسیاری از منطق دیگر شمال تهران همگی روزانه رفت آمد های زیادی را شاهد هستند. به همین علت معمولا ترافیک زیادی در آنجا وجود دارند. از این رو در پیشنهاد می کنیم صورت نیاز به اسباب کشی حتما با ظریف بار شمال تهران تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره رایگان برای انواع خدمات اسباب کشی در شمال تهران از بهترین خدمات و کیفیت بهره مند شوید و با خیالی آسوده به منزلی جدید نقل مکان کنید.ظریف بار آسودگی را در این امر برای شما به ارمغان میاورد.

ظریف بار شمال تهران – اسباب کشی ظریف بار شمال تهران – حمل اسباب با ظریف بار شمال – حمل اثاثیه در شمال تهران – ظریف بار شمال – ظریف بار اقدسیه – باربری ظریف بار شمال تهران – ظریف بار زعفرانیه – ظریف بار کامرانیه – ظریف بار جماران – ظریف بار قلهک – ظریف بار تجریش – ظریف بار جردن -اسباب کشی ظریف بار شمال تهران – حمل اسباب با ظریف بار شمال – حمل اثاثیه در شمال تهران – ظریف بار شمال – ظریف بار اقدسیه – باربری ظریف بار شمال تهران – ظریف بار زعفرانیه – ظریف بار کامرانیه – ظریف بار جماران – ظریف بار قلهک – ظریف بار تجریش – ظریف بار جردن – ظریف بار پاسداران

The last comment and 1161 other comment(s) need to be approved.

22452963

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)