ظریف بار شرق تهران

ظریف بار شرق تهران

ظریف بار شرق تهران

خدمات باربری در شرق تهران یکی از خدماتی است که شرکت ظریف بار ارائه می دهد.
برای اسباب کشی و حمل اثاثیه در محدوده شرق تهران، ظریف بار شرق تهران آماده سرویس دهی به همشهریان عزیز است و کلیه خدمات مربوط به حمل اثاثیه در محدوده شرق تهران را انجام می دهد. برای تماس با کارشناسان می توانید با شماره های تماس شرکت ظریف بار تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان در زمینه حمل اثاثیه بهره مند شوید. در ادامه جزئیات خدمات باربری ظریف بار شرق تهران با شما هستیم.
ظریف بار شرق تهران یکی از شرکت های با سابقه در زمینه اثاث کشی در شهر تهران بزرگ است. این روزها اثاث کشی در شهر تهران نیازمند نیروهای متخصص و آشنا به کلیه مناطق تهران است و ظریف بار خدمات باربری را در سراسر تهران به صورت حرفه ای و شبانه روزی انجام می دهد.

شرکت ظریف بار شرق تهران

ظریف بار شرق تهران متخصص در زمینه حمل و نقل و اثاث کشی در محدوده شرق تهران است که خدمات کاملا حرفه ای و هدفمند در این حوزه دارد و یکی از بهترین ها در اسباب کشی در شرق تهران می باشد. موسسه ظریف بار تهران با داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه باربری در شرق تهران بهترین ها را بر حسب تجربه برای شما جمع آوری کرده و نیازمندی های شما را برای اثاث کشی و جابه جایی های درون شهری مطمئن تامین می نماید و در هر مرحله از اسباب کشی در کنار شماست و شما را یاری می دهد ، شرکت ما دارای بهترین سرویس دهی در استان تهران است و خدمات تخصصی اثاث کشی را در شرق تهران برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد داد.

اگر ساکن محدوده شرق تهران باشید و این روزها باید اسباب کشی کنید متوجه می شوید که جابه جایی لوازم در راهرو ها و کوچه های باریک شرق تهران نیازمند نیرو هایی تنومند و با تجربه است که کاملا مسلط بر این امر هستند و خسارت ناشی از جا به جایی را به صفر می رسانند . حتما این یکی از دلایلی است ظریف بار تهران می تواند بهترین انتخاب برای حمل و نقل و باربری در شرق تهران باشد ، شرکت ظریف بار صفر تا صد اسباب کشی را برای مشتریان اش انجام می دهد ازمرحله اول امور بسته بندی اثاثیه منزل با روشی حرفه ای تا کار حمل و نقل و حتی چیدمان وسایل منزل را به صورت تخصصی انجام می دهیم.

انواع خدمات حمل و جا به جایی ظریف بار شرق تهران:

-کلیه خدمات اثاث کشی
-وسایل حمل و اسباب کشی مجهز
-تجهیزات بسته بندی لوازم و اثاثیه
-کارگران مجرب و تنومند
-رانندگان ماهر آشنا به خیابان ها و بزرگراه ها
-بسته بندی کلیه لوازم (شامل یخچال فریزر، مبلمان خانگی، تخت خواب و وسایل اتاق ها، لباس، میز و صندلی، گاوصندوق، لباسشویی، کلیه ظروف و لوازم آشپزخانه، کولر گازی و یا سایر دستگاه های تهویه مطبوع، تلویزیون، لوستر و … )

خدمات جابجایی در شرق تهران توسط باربری ظریف بار تهران

پرسنل ما با آگاهی واطلاعات کافی از مسیرها و نقشه ها ی ترافیکی این امکان را به شما می دهند تا در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و بدون خسارت بتوانید جابه جایی در بیست و چهار ساعت شبانه روز در شرق تهران، غرب تهران و شمال تهران داشته باشید . همچنین مشاورین ما می توانند بهترین زمان با کم ترین میزان ترافیک شهری را بنا بر تجربه ای که در این سالیان در منطقه شرق تهران کسب کرده اند به شما پیشنهاد بدهند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.
بنابرابن برای انتخاب بهترین ساعات و روزهای حمل وسایل و اثاثیه در شرق تهران می توانید باما تماس بگیرید. ظریف بار آماده است تا در تمامی ساعات شبانه روز اثاث کشی منزل یا محل کار شما را انجام دهد.

ظریف بار نارمک

آشنایی با محدوده شرق تهران بزرگ

تهران شهری بسیار بزرگ است که با داشتن ۲۲ منطقه، از جمله شهر های بسیار محبوب ایران به شمار می آید. اما امروزه این شهر به قسمت های مختلفی تقسیم شده و در نتیجه هر کدام از این بخش های شهر، دارای ویژگی های متفاوتی می باشند که برای جابه جایی و باربری بهتر است در نظر بگیریم. محله های شرق تهران در محدوده ی وسیعی قرار دارند و در واقع حجم عظیمی را از بخش شرقی تهران در بر گرفته اند
شرق تهران محدوده‌ای از تهران است که در شرق این شهر و نواحی متمایل به آن قرار دارد. منطقه های ۴، ۸، ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ در شرق و منطقه های ۳، ۷ و ۱۲ متمایل به شرق تهران هستند. ظریف بار تهرانپارس،ظریف بار افسریه، ظریف بارنارمک، ظریف بار نظام آباد و … از جمله باربری های شرق تهران هستند که این منطق را تحت پوشش دارند.

محله های شرق تهران یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های شهر تهران می باشد که جمعیت زیادی را هم در خود جای داده است و همه ساله بسیاری از منزلی به منزل دیگر جا به جا می شوند و اثاث کشی دارند.
یکی از محله های شرق تهران واقع در منطقه ۴ یکی از مشهور ترین محله ها در تهران می باشند که می توان گفت بخشی از شمال تهران را نیز در بر گرفته است. در واقع باید گفت که منطقه ۴ در شمال شرقی شهر تهران قرار دارد وبیشترین محله های شرق تهران را شامل می شود. اما جالب است بدانید که این منطقه، جزء مناطق وسیع شهر تهران می باشد که بخشی از آن جزو محدوده ی شمیرانات استان تهران نیز می باشد.

باربری ظریف بار شرق
به طور کلی می توان گفت که منطقه ۴ تهران، از ۱۶ محله تشیل شده است. این محله های شرق تهران هر کدام در بخش های مختلفی از این منطقه قرار دارند .از جمله محله های شرق شهر تهران که در منطقه ۴ قرار دارند می توان به: تهرانپارس،نارمک، هنگام،فرجام، بلواز پروین، سراج، شمس آباد، مجیدیه، شمیران نو، قنات کوثر، شیان، لویزان، و همچنین مهران اشاره کرد.

از نواحی و محله‌های معروف شرق استان تهران می‌توان از هنگام، تهرانپارس، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، سراج، استخر، امام حسین، افسریه، مسعودیه، پیروزی، دماوند، چهار راه تلفونخونه، هفت حوض، لویزان، قاسم‌آباد، پدر ثانی، تسلیحات، وحیدیه، اصفهانک، حشمتیه، نارمک، خاک سفید، سرخه‌حصار، شمس‌آباد، مجیدیه، قنات کوثر، نظام‌آباد نام برد.
شرق تهران بزرگراه ها و مسیر های رفت و آمدی بسیاری نیز دارند که از آن ها می توان به موارد جدول زیر اشاره کرد که آشنایی رانندگان باربری ها به این مسیرهها و مسیر یابی صحیح یکی از نقاط قوت ظریف بار شرق تهران است.

محله نارمک و دلاوران در شرق تهران

نارمک یکی از قدیمی ترین و در عین حال مدرن ترین محله های شرق تهران است. این محله در دو منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. یکی از مراکز مهم این منطقه، بازار مبل دلاوران می باشد. که هر ساله در همه ماه ها تعداد زیادی از افراد معمولا برای خرید مبلمان و لوازم منزل به بازار مبل دلاوران مراجعه می کنند و نیاز هست تا اثاثیه شان با دقت از محل به منزل شان جابه جا شود. و در اینجا اگر نیاز به یک باربری خوب و مطمئن دارید حتما ظریف بار شرق تهران گزینه خوبی می تواند باشد. پس اگر قصد حمل اثاثیه منزل یا مبلمان از شرق تهران به محدوده های دیگر را هم دارید، ظریف بار نارمک خدمات باربری را در این منطقه نارمک و دلاوران نیز ارائه می دهد و کافیست فقط با ما تماس بگیرید.

چرا باربری ظریف بار شرق تهران؟

باربری در شرق تهران ممکن است چالش هایی هم داشته باشد، نظیر سخت بودن جابه جایی لوازم از طبقات بالا و عبور از پله هایی که شاید برای جابه جایی بارهایی نظیر یخچال بزرگ مناسب نباشد. اما کارکنان با تجربه ظریف بار کاملا به این موارد و راهکاری های آن برای جابه جایی اثاثیه به ویژه شکستنی ها و لوازمی که ارزش قیمتی بالایی دارند، مسلط هستند و می توانید با خیالی آسوده حتی بدون اینکه خودتان حضور داشته باشید مطمئن باشید باربری لوازم شما به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ گونه آسیبی انجام خواهد شد.
ما با داشتن اطلاعات کافی از طرح های ترافیکی در شرق تهران اقدام به ارائه کلیه خدمات اسباب کشی در این محدوده نموده ایم. بهره گیری از اطلاعات موجود در سازمان ترافیک شهری با ما این امکان را می دهد تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن خدماتمان را ارائه نماییم.

شرکت ظریف بار برای حمل اثاثیه منزل شما از خاور های مسقف و مخصوص اسباب کشی استفاده میکند و اگر اثاثیه منزل، شرکت یا سازمان شما حجم زیادی اشغال نکند از ماشین های نیسان بار و وانت بار استفاده می کنیم تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی گردد.شرکت باربری ظریف بار یک تیم مشاوره دهنده را در شرکت خود قرار داده است که می توانید تمامی سوالات قبل از اسباب کشی و حمل اثاثیه خود را از این شرکت بپرسید .
به دلیل بافت متراکم تر شرق تهران جمعیت بیشتر و بافت ساختمانی و آپارتمانی هم بیشتر است البته لازم به ذکر هست که در شرق تهران بیشتر خانه ها به صورت سنتی ساخته شده است ولی به دلیل عدم رعایت بعضی اصول ساختمانی در شرق باعث ایجاد تراکم بیشتری شده است ولی ظریف بار با نیرو هایی متخصص و کاربلد به بهترین نحو و کیفیت ممکن اثاث کشی را برای شما انجام می دهد.

نکات مهم در اثاث کشی منزل در محدوده شرق تهران

در کنار همه ی این موارد خوبی که در جابه جایی ها و نقل مکان ها وجود دارد برخی عوامل استرس زا، نگران کننده و سخت هم هست و بهتر است برای کم کردن این تنش ها و نگرانی ها یک اتوبار خوب و حرفه ای که سال ها در این زمینه تجربه دارد مثل ظریف بار شرق تهران را برای حمل و نقل و یا دیگر کارها انتخاب کنید . حالا می خواهیم مواردی که یک اتوبار و باربری خوب باید داشته باشد بیان کنیم.

ظریف بار مسعودیه

فاکتورهای یک باربری خوب و قابل اعتماد در شرق تهران

برای اسباب کشی و حمل بارهای خود با توجه به محدوده ای که قصد جا به جایی دارید، باید یک شرکت باربری خوب و مطمئن را انتخاب کنید که دارای رانندگان بسیار عالی و آشنا به منطقه، کارگران مورد اعتماد و متخصص در بسته بندی و اسباب کشی و … باشد که در ادامه علت هریک را کامل توضیح خواهیم داد.

بسته بندی خوب و مناسب و مطمئن

همان دطور که گفته شد یکی از خدماتی که می توانید از باربری ظریف بار شرق تهران انتظار داشته باشید بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت به طور دقیق می باشد. وقتی این کار را به ظریف بار شرق تهران می سپارید با این کار بسیاری از نگرای هایتان در مورد اسباب و اثاثیه های خود و احتمال آسیب دیدن آن ها کاهش پیدا می دهید و شرکت باربری ظریف بار با دارا بودن کارگران مورد اعتماد و دقیق قادر و تنومند قادر است تمامی اسباب و بارهای شما را بسیار عالی و مرتب برای حمل و نقل و تحویل بسته بندی کند.بسته بندی اثاثیه ظریف بار استحکام بسیار بالایی دارد و اسباب و اثاثیه شما به صورت تضمینی و در سلامت کامل به مقصد خواهد رسید.

کارگران تنومند و مشاورین متخصص در امر باربری

از دیگر خدماتی که باربری ظریف بار شرق تهران و دیگر باربری ها باید داشته باشد کارگران آموزش دیده و حرفه ای تنومند است تا بتوانند به راحتی بارهای شما را بسته بندی، جا به جا، حمل و… کنند. همچنین نیاز به نیرو هایی مسلط به امور باربری و حمل نقلی که بتوانند به سوالات شما پاسخ دهند پس فراموش نکنید حتما که برای پرسیدن سوالات باید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید وکارشناسان ظریف بار به صورت تخصصی و در نهایت صبر شما را راهنمایی خواهند کرد.تماس با ظریف بار و مشاوره گرفتن برای حمل اثاثیه شما کاملا رایگان است.

ظریف بار مسعودیه

قیمت مناسب

هر باربری باید در تهران باید تعرفه ها و نرخ های مناسبی را داشته باشد تا مشتریان با خیالی اسوده از هزینه ها باربری های خود را به آن ها بسپارند اما فراموش نکنید که حتما نرخ ها بسیار متفاوت می باشند و این تفاوت ها با توجه به نوع ماشین، کارگران، شرایط اب و هوایی، منطقه ی بارگیری و تحویل و… می باشند.

بیمه و ضمانت

باربری ظریف بار شرق تهران برای بار های شما بیمه و ضمانت در حین بارگیری تا زمان تحویل هم دارد تا شما با خیالی اسوده و راحت حمل بارهای خود را به باربری ظریف بار بسپارید و از این بابت نگرانی نداشته باشید.

ماشین ها و خاورهای مختلف و متناسب

یک باربری خوب مثل ظریف بار باید دارای خودروهای حمل بار متفاوتی از جمله خاور بنز، نیسان، ماشین های مسقف، ماشین های روباز، وانت و… باشد تا با توجه به نوع بار، محل و شهر جابجایی، خواسته ی مشتری و… بتواند بهترین ماشین و خدمات را ارائه دهد.

باربری شرق تهران

عضو بودن در اتحادیه

برای اعتماد کردن به یک شرکت باربری باید اطلاع داشته باشید که این اتوبار عضو اتحادیه های باربری تهران می باشد یا خیر و هر شرکت باربری که عضو اتحادیه می باشد بسیار مورد اعتماد تر بوده و در نتیجه به تمامی قوانین باربری و موارد ذکر شده در قرارداد با شما پایبند می باشد.
از دیگر ویژگی هایی که می توان از یک باربری انتظار داشت بیمه ی کارگران، تحویل به موقع بار در مکان مورد نظر شما، رفتار مناسب، تفکیک مناسب بارهای سنگین و ظریف و… است.
ظریف بار شرق تهران تمامی فاکتورهای لازم برای یک باربری را دارا بوده و شما می توانید با اعتماد خاطر بارها و اثاثیه خود را به این باربری بسپارید.

چند نکته کلیدی که قبل از باربری و اسباب کشی باید بدانیم

 لازم است این چندمورد را قبل از باربری برای بهتر نتیجه گرفتن مشتریان عزیز رعایت کنند.
 خوب است قبل از باربری محل هر کارتن بسته بندی شده را با ماژیک مشخص کنید.
 لوازم ضروری و شخصی خود را مثل مسواک، دارو، شارژر، لباس راحتی برای اسباب کشی و… را در یک کارتن و یا نایلونی جدا قرار دهید و با خود جا به جا کنید.
 خوب است که بارهای خود را حضوری تحویل بگیرید و از تحویل بارهای غیر حضوری اجتناب کنید.

قیمت ظریف بار شرق تهران

یکی از دغدغه های و مشغله های فکری اصلی مشتریان شرکت های حمل و نقل و باربری هنگام اسباب کشی لیست قیمت و قیمت تمام شده برای آنهاست. با توجه به اینکه شرکت حمل و نقل ظریف بار تهران بر اساس ماده ها و قوانین اتحادیه باربری تهران بزرگ فعالیت می کند، لذا ضمانت عدم دریافت مازاد یا مازاد بر تعرفه های تعیین شده توسط اتحادیه از مشتریان وجود دارد. میزان دستمزد و کارمزدی که از مشتریان دریافت می شود به عوامل مختلفی بستگی دارد که همه آنها طبق تعرفه های قانونی از مشتری دریافت می شود.
اگر تمایل دارید از قیمت ها و نرخ باربری ظریف بار تهران اطلاع پیدا کنید، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید ویا حضوری به دفاتر ما مراجعه کنید. در بخش زیر می توانید بر اساس موارد که در جدول مربوطه آورده شده اند، بصورت تقریبی هزینه ها و تعرفه های نهایی اسباب کشی و خدمات ظریف بار تهران را برای خود تخمین بزنید. مواردی مانند:
• تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد برای اسباب کشی
• نوع ماشین در خواستی مشتریان برای حمل بار (ماشین سنگین یا وانت ها)
• تعداد افراد و تیم هایی که به محل برای خدمت رسانی اعزام می شوند
• فاصله بین ساختمان مبدا تا مقصد نهایی
• تعداد سرویس های بار و میزان حجم بار مشتری
• مسافت شهرستان مقصد (در صورت درخواست حمل بار به شهرستان ها)
• میزان خدماتی در خواستی مشتریان (بسته بندی ، حمل بار ، چیدمان )
البته در صورت نیاز به اطلاعات بیشترو جزییات در مورد قیمت حمل و نقل و باربری ظریف بار شرق تهران پیشنهاد می کنیم با همکاران ما در شرکت باربری تماس گرفته و از آنها راهنمایی های بیشتری در این زمینه دریافت کنید. شرکت باربری و خدمات اسباب کشی ظریف بار به رعایت قوانین و مقررات پایبند است، تلاش دارد تا با اعمال تعرفه های ارزان بر پایه نرخ های رسمی اتحادیه، مشتریان خود در سراسر مناطق شرق تهران را یاری رسانیم.
اگر به دنبال ارزان ترین اتوبار شرق تهران و بهترین خدمات باربری در این بخش از شهر تهران هستید، حتما با باربری ظریف بار تهران تماس بگیرید و کیفیت و قیمت را با سایرین مقایسه کنید.

وسایل حمل و نقل در باربری شرق تهران

در ظریف بار برای ارسال هر گونه بار به منطق مختلف از چند نوع خودرو به طور معمول و رایج استفاده می شود که می توان از وانت نیسان، خاور، کامیونت و کامیون مسقف و روباز نام برد.

اتوبار شرق تهران

مناطق تحت پوشش خدمت رسانی شرکت حمل و نقل شرق تهران

با توجه به سابقه , و تجربه این سال های ظریف بار شرق تهران و آشنایی کامل پرسنل شرکت با تمامی خیابان ها، اماکن و اماکن مختلف شرق تهران و می تواند از تمامی مناطق این منطقه برای خدمت رسانی به ساکنین و مشتریان خود استفاده کند. .ظریف بار تهرانپارس،ظریف بار امام حسین،ظریف بار افسریه،ظریف بار مسعودیه، ظریف بار نارمک،ظریف بار مجیدیه و ظریف بار نظام آباد و …آماده خدمت رسانی به همشریان عزیز ساکن این مناطق است.

شعبه های ظریف بار شرق

ظریف بار نارمک ظریف بار افسریه ظریف بار پیروزی ظریف بار محلاتی ظریف بار تهرانپارس
ظریف بار مجیدیه ظریف بار حکیمیه ظریف بار نظام آباد ظریف بار رسالت ظریف بار سبلان

شعبه های دیگر ظریف بار

ظرکت بنابر وسعت زیاد و سابقه فعالیت طولانی در سه منطقه تهران شعبه های مرکزی دارد.ظریف بار غرب تهران برای مناطق غرب،ظریف بار شمال تهران برای مناطق شمال آماده حمل بار مشتریان عزیز است.

راه های ارتباطی ظریف بار شرق تهران

در صورتی که تمایل دارید تا از خدمات حرفه ای و تخصصی ظریف بار تهران بهره مند شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین حمل و نقل ظریف بار تهران تماس حاصل نمایید. پیشنهاد می کنیم برای گرفتن مشاوره بهتر و دقیق تر در هنگام تماس شرایط بار خود را بطور کامل و مفصل توضیح داده و سپس با اطلاع از هزینه های جابه جایی و اطلاعاتی که به شما کمک می نماید زمان بندی مناسبی را برای انجام جابه جایی اثاثیه خود در نظر بگیرید و یک برنامه ریزی دقیق برای حمل اثاثیه خود داشته باشید. دقت داشته باشید در هنگام تماس آدرس دقیق مبدا و مقصد جابه جایی اثاثیه و انتقال بار را به مشاورین ما در تهران بگویید تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهند.
در صورتیکه در مورد خدمات این اتوبار هنوز هم سوالاتی در ذهن شما وجود دارد باز هم می توانید از طریق شماره های درج شده با ما در تماس باشید.

22452963

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)